Аналітична система перевірки та моніторингу контрагентів

business / lawyer

Повне досьє на більш ніж 6,5 мільйона компаній та ФОП з ЄДР, ДФС, Єдиного реєстру судових рішень, санкційних списків і інших джерел.

Експрес-оцінка ризиків. Унікальні аналітичні показники, які дозволяють провести експрес-аналіз компанії і оцінити її на благонадійність.

Історія змін в компанії. Попередники і наступники організації, колишні керівники та засновники, старі адреси і багато іншого.

Дані про майбутні державни перевірки діяльності контрагентів на поточний рік, а також історія перевірок і результати.

Пошук афілійованих зв’язків. Автоматичний пошук та побудова зв’язків між компаніями і першими особами, адресами та контактними даними.

Моніторинг в реальному часі. Можливість відстежувати діяльність компанії, бізнес-партнерів і отримання миттєвих повідомлень про будь-які зміни.

Дані про фінансовий стан у вигляді бухгалтерської звітності і фінансового аналізу, а також ЗЕД в розрізі номенклатури, географії та грошових коштів.

Дані про участь в державних тендерах (в якості учасника або організатора) і використання публічних коштів.

Зручний пошук партнерів і фільтрація за: кодом ЄДРПОУ, КВЕДом, віком компанії, регіоном, формі діяльності, статусу підприємства, ІПН платника ПДВ, історичній назві, історичним першим особам.